znajdź nas na: facebook, twitter, google+

O nas

BajkiPolskie.pl to projekt, który jest nam szczególnie bliski. Codziennie w PGS Software tworzymy oprogramowanie i systemy informatyczne dla naszych klientów. Lubimy to, co robimy, dlatego też uznaliśmy, że fajnie byłoby wykorzystać wspólne technologiczne zainteresowania i tym razem stworzyć coś z myślą o naszych najbliższych. Zespół PGS Software jest mocno zróżnicowany pod względem zawodowym – oprócz programistów są wśród nas także filolodzy czy dziennikarze a nawet pisarze i profesjonalni muzycy – jednak najczęściej łączy nas to, że mamy małe dzieci. I tak wpadliśmy na pomysł, by to właśnie im poświęcić nasz najnowszy projekt.

Zawsze przed snem czytamy dzieciom bajki, dlatego postanowiliśmy uczynić wieczorne lektury jeszcze bardziej pasjonującymi. W trakcie prac nad serią BajkiPolskie.pl skrupulatnie testowaliśmy jej działanie na własnych dzieciach i zmienialiśmy ją tak, by jak najbardziej im się podobała.

BajkiPolskie.pl stopniowo pochłaniały coraz więcej naszego wolnego czasu, co z kolei skutkowało szerszymi uśmiechami i skupieniem malującym się na twarzach małych testerów. Teraz, kiedy seria książeczek ruszyła pełną parą i w drodze są już kolejne bajki i wierszyki, możemy podzielić się z Wami naszym najnowszym dziełem.

Jeśli dzięki serii BajkiPolskie.pl Wasze dzieci przeżyją wspólnie z Wami tyle wspaniałych przygód, ile nasze pociechy – będzie to dla zespołu PGS Software najlepszą nagrodą. Dziękujemy Wam za zainteresowanie serią BajkiPolskie.pl! Bądźcie czujni – nowe książeczki już wkrótce!

zbierz wszystkie książeczki

Jan Brzechwa
Bajka już wkrótce!
Julian Tuwim
Rzepka
Jan Brzechwa
Bajka już wkrótce!
Jan Brzechwa
Siedmiomilowe buty
Aleksandra Woldańska-Płocińska
Pierwsze urodziny prosiaczka
Bajki Polskie copyright © 2012 by PGS Software